fbpx

Kariera

Dlaczego warto u nas pracować?

Z wielu względów. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia możesz pomagać frankowiczom w ich słusznej walce z bankami na drodze sądowej. Znajdziesz też u nas solidną, wymagającą, lecz sprzyjającą pracownikowi kulturę pracy i komunikacji. Dołączysz do jednej z najlepszych firm w branży na terenie kraju. Oferujemy dobrze płatną pracę z wpływem na sprawy społeczne Polski.

Czy jesteś osobą której poszukujemy?

Przemyśl swoje doświadczenie i kompetencje. Zastanów się, czy jesteś zdolny podejmować i skutecznie kończyć działania. Wykaż w otwartej rozmowie z rekruterem, co potrafisz i dbaj o wysoki poziom swojej pracy oraz renomę firmy. Poszukujemy osób, które przychodzą do pracy również dla przyjemności codziennych obowiązków. Chcemy spotykać ludzi otwartych, komunikatywnych, od których wiele może zależeć.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Bardzo dokładnie przyjrzymy się Twojemu CV. Podaj jak najwięcej informacji o swoim doświadczeniu w związku z naszą ofertą pracy. Następnie dostaniesz szansę rozmowy i udowodnienia nam, że zależy Ci na pracy w naszym otoczeniu. Możemy poprosić o dodatkowe informacje, świadectwa i rekomendacje. Wymagamy dostarczenia niektórych dokumentów. Jeżeli twoje kompetencje zostaną potwierdzone i uznamy, że zarówno Ty jak i nasz zespół będziecie w stanie utworzyć sprawny i zgrany team – pierwszy otrzymasz wiadomość o swojej nowej karierze.

Oferty pracy

Warszawa

ul. Przyokopowa 33

Opublikowana:

07.02.2024

Termin rozpoczęcia pracy:

Marzec 2024 – Kwiecień 2023

Warszawa

ul. Przykopowa 33

Opublikowana:

16.02.2023

Termin rozpoczęcia pracy:

Marzec 2023 – Kwiecień 2023

Warszawa

ul. Piękna 24/26A

Opublikowana:

09.05.2023

Termin rozpoczęcia pracy:

Czerwiec 2023 – Lipiec 2023

Cała Polska

Opublikowana:

24.07.2022

Termin rozpoczęcia pracy:

Sierpień 2022 – Wrzesień 2022