O Centrum

Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii

Kilka słów o nas

Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii powstało aby wspierać konsumentów w sporach z bankami. Pomaga również tym, których nie stać obecnie aby w pełni pokryć wysokie koszty procesu sądowego. Status firmy pozwala na bardziej elastyczne kształtowanie oferty i współfinansowanie kosztów całego sporu z bankiem. W szczególności wspieramy i reprezentujemy w sporach z bankami osoby posiadające kredyty w walucie CHF.

Dzięki współpracy z CPFiE poniesiesz nawet o 40 % mniejsze koszty inicjalne pozwania banku i zminimalizujesz swoje ryzyko. Nie dość, że możesz liczyć na wytrawnych specjalistów od wygrywania spraw z bankami, to również otrzymasz bardzo dobre warunki zapłaty za usługę, która ma się zakończyć Twoją wygraną przed sądem. Dotychczasowe korzystne orzecznictwo sądów sprawia, że wierzymy w naszą wspólną wygraną i jesteśmy skłonni przejąć na siebie znaczną część ryzyka.

Skuteczny sposób naszego działania ma dwa filary, niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Pierwszy to obsługa przez najlepszych prawników oraz ekonomistów, ekspertów w kwestiach umów waloryzowanych do walut obcych. Naszym partnerem jest m.in. renomowana i doświadczona w sporach z bankami Kancelaria adwokacka kbiw.pl.

Drugi to ogromne doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowań sądowych, indywidualne podejście do każdej sprawy i jej specyfiki, a także wsparcie ekspertów oraz specjalistów z zakresu finansów i bankowości na każdym etapie dochodzenia swoich praw.

Wspieramy społeczność Frankowicze Życie Bez Kredytu.

Donec ipsum dolor. felis consequat. mattis eget ut