fbpx

O Centrum

Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii
Kilka słów o nas

Nasza kancelaria specjalizuje się w walce o prawa frankowiczów. Skuteczny sposób naszego działania ma dwa filary, niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Pierwszy to obsługa przez najlepszych prawników oraz ekonomistów, ekspertów w kwestiach umów waloryzowanych do walut obcych.

Drugi to ogromne doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowań sądowych, indywidualne podejście do każdej sprawy i jej specyfiki, a także wsparcie ekspertów oraz specjalistów z zakresu finansów i bankowości na każdym etapie dochodzenia swoich praw.

Według ostatnich kalkulacji sprawy obsługiwane przez naszą Kancelarię mają skumulowaną wartość korzyści w kwocie ponad 1 mld PLN. Prowadzimy już ponad 2000 postępowań sądowych z bankami.

Wspieramy społeczność Frankowicze Życie Bez Kredytu liczącą blisko 40 000 członków.

Polisa ubezpieczenie OC CPFiE I
Pobierz .PDF
Polisa ubezpieczenie OC CPFiE II
Pobierz .PDF

Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe

Dostępna w sprzedaży

Masz frankowy kredyt i zastanawiasz się, czy w starciu z bankiem będziesz mieć jakiekolwiek szanse? Chcesz poznać sposób na uwolnienie się od nieuczciwej umowy kredytowej?

A może chcesz być na bieżąco w kwestiach prawa rynku finansowego? Kamil Chwiedosik odsłania meandry spraw frankowych, opowiada ich historię, a także przedstawia kulisy procesów sądowych przeciwko bankom. Autor udowadnia, że unieważnienie toksycznego kredytu jest możliwe praktycznie dla wszystkich frankowiczów.

KUP TERAZ!

Zdjęcia z wieczoru autorskiego

Pytania? Zamów rozmowę!
consequat. ut id Curabitur quis, ut tempus efficitur. sed libero risus at