fbpx

Oferta pracy

WebDeveloper

Wymiar czasu pracy:

praca kontraktowa

Miejsce pracy:

praca zdalna

Opublikowana:

24.07.2022

Termin rozpoczęcia pracy:

Sierpień 2022 – Wrzesień 2022

Warszawa

24.07.2022

Opis stanowiska

Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii ze względu na swój dynamiczny rozwój poszukuje do swojego zespołu osoby, która pomoże nam rozwijać nasze projekty internetowe. Kluczowa dla nas jest dyspozycyjność rozumiana jako czas reakcji na nasze zgłoszenia i zapotrzebowania. Praca odbywać się będzie w formule online wraz z pozostałym zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing.

Praca w elastycznych godzinach, Szukamy osób gotowych do pracy od zaraz

Rekrutacja jest podzielona na 2 etapy. Pierwszym z nich jest złożenie aplikacji. Drugi to rozmowa z mendadżerem prowadzącym

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z platformą WordPress jako programista Full-Stack
  • Znajomość Angulara będzie dodatkowych atutem
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Podstawowa wiedza w zakresie UX i UI w obszarze Lead Generation i E commerce
  • Znajomość systemu Jira
  • Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20:00 (rozumianych jako gotowość do realizacji zadań)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od nakładów pracy (w oparciu o stawkę godzinową)
  • Pracę w metodologiach zwinnych (pracujemy w Scrumie)
  • Dużo ciekawych projektów w szybko rozwijającej się branży

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: w.lanski@centrumpfie.pl