fbpx

Oferta pracy

Radca Prawny / Adwokat

Wymiar czasu pracy:

pon-pt, 8h dziennie – 9:00-17:00

Miejsce pracy:

praca stacjonarna

Opublikowana:

16.02.2024

Termin rozpoczęcia pracy:

Marzec 2024 – Kwiecień 2023

Warszawa

ul. Przyokopowa 33

16.02.2024

Opis stanowiska

Kancelaria prawna zlokalizowana w sercu Warszawy, specjalizująca się w reprezentowaniu konsumentów w postępowaniach cywilnych przeciwko bankom, zaprasza do aplikowania na stanowisko radcy prawnego lub adwokata z doświadczeniem w prawie bankowym. Oferujemy unikalną możliwość pracy w dynamicznym zespole na elastycznych warunkach, ale z wymogiem codziennej obecności w naszej siedzibie w Warszawie przez 8 godzin dziennie. Poszukujemy kandydatów gotowych do rozpoczęcia pracy najpóźniej w marcu lub kwietniu 2024, którzy posiadają doświadczenie w procesie cywilnym i chcą rozwijać swoje umiejętności w naszej kancelarii.

Radca Prawny/Adwokat specjalizujący się w prawie bankowym i ochronie praw konsumentów:

Wymagania:

  • Doświadczenie w procesie cywilnym;
  • Znajomość prawa bankowego;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Biegłość w obsłudze pakietu Office.

Oferujemy:

  • Pracę w projekcie dedykowanym frankowiczom, rozwijającym się od 8 lat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 8000-10000 zł netto miesięcznie, zależne od wiedzy i doświadczenia;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach;
  • Opiekę well-being w ramach programu ŻBK.

Informacja o danych osobowych:

Zachęcamy do aplikowania, przypominając o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w tym dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz żądania przeniesienia danych. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu ekspertów w zakresie prawa bankowego. Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i spełniasz nasze wymagania, nie czekaj – aplikuj już dziś!

Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: m.brzostek@centrumpfie.pl