fbpx

Oferta pracy

Dziennikarz / Reporter

Wymiar czasu pracy:

pon-pt, 8h dziennie – 9:00-17:00

Miejsce pracy:

praca w biurze w Warszawie

Opublikowana:

07.02.2024

Termin rozpoczęcia pracy:

Marzec 2024 – Kwiecień 2024

Warszawa

ul. Przyokopowa 33

07.02.2024

Opis stanowiska

Kancelaria prawna Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii skutecznie reprezentująca konsumentów z sporach z bankami, mieszcząca się w centrum Warszawy, działająca z wielkimi sukcesami w na rynku doradztwa prawno-finansowego poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Dziennikarz/Reporter. Naszym pracownikom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Do zespołu #ŻycieBezKredytu szukamy niestrudzonych poszukiwaczy prawdy – dziennikarzy z iskrą w oku, reporterów z duszą detektywa, aktorów, którzy potrafią przekazać każde emocje.

Czy jesteś gotów wkroczyć do areny, gdzie informacja staje się rewolucją? To nie jest zwykłe ogłoszenie o pracę, to zaproszenie do ruchu, który zmienia perspektywę frankowicza i każdego konsumenta – również złotówkowicza – na ich prawa. Przyłącz się do nas i stwórz z nami nową erę świadomości konsumenckiej, zasilaną przez najśmielsze osiągnięcia sztucznej inteligencji. Twój potencjalny wkład? Jako twarz naszego tajemniczego projektu, będziesz miał szansę użyć swojego głosu i talentu, by rozświetlić mroki nieznanych zakątków prawa konsumenckiego. Będziesz przekraczać granice tradycyjnego reportażu, poszerzając horyzonty wiedzy i sprawiedliwości. Poszukujemy osób, które nie boją się głęboko zagłębić w tematykę prawa i społeczności #ŻBK – odważnych duchów, które mają odwagę mówić głośno o tym, co ukryte.

Czy chcesz być tym, kto demaskuje ciemne praktyki i staje w obronie poszkodowanych przez banki? Jeśli jesteś dziennikarzem, reporterem lub aktorem, który: – Chce, aby jego praca miała znaczenie i realny wpływ na społeczeństwo. – Potrafi przedstawić złożone koncepcje w sposób przystępny i przyciągający uwagę. – Jest zafascynowany możliwościami, jakie oferuje sztuczna inteligencja i pragnie je wykorzystać, by wzmocnić swoje przekazy. …to jesteś idealnym kandydatem do naszego projektu.

Oferujemy:

  • Możliwość bycia częścią projektu o znaczącym społecznym wpływie.
  • Współpracę z czołowymi ekspertami w dziedzinie prawa konsumenckiego i nowych technologii.
  • Szansę na zostanie głosem ważnej zmiany i doprowadzenie do poprawy świadomości prawnej obywateli.

Nie zdradzamy jeszcze pełni szczegółów naszego projektu, ale obiecujemy, że będzie to podróż, jakiej nie doświadczyłeś. Aby dowiedzieć się więcej i zostać częścią naszej misji, nie wahaj się – zgłoś się już teraz. Odkryj, jak możesz przyczynić się do kształtowania lepszego jutra dla tysięcy ludzi. Nie czekaj, dołącz do nas i bądź świadkiem narodzin nowej epoki informacyjnej. Zmień świat razem z nami.

#RewolucjaInformacyjna #PrawaKonsumentów #Frankowicze #SztucznaInteligencja #MediaPrzyszłości #ZmianaNaLepsze #DołączDoNas

Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od formy zatrudnienia oraz doświadczenia kandydata.

Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: kontakt@centrumpfie.pl

CV prosimy kierować na adres: kontakt@centrumpfie.pl

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: kontakt@centrumpfie.pl